Net afgestudeerd en dan?

Blog & nieuws

Net afgestudeerd en dan?

Ben je net afgestudeerd en wil je graag aan de slag met de energietransitie? Ben je gemotiveerd om jezelf verder te ontwikkelen en wil je het verschil maken?

Het vinden van de juiste baan is soms lastig en daar helpen we je graag bij. De komende maanden organiseren we iedere 2 weken online informatie bijeenkomsten. Hier kun je voor jezelf verkennen of ons traineeship bij je past. Als het goed voelt kunnen we daarna samen met jou ons selectieproces starten. Hierin sta jij centraal! Jouw kennis en ervaring, jouw interesses en persoonlijkheid moeten leiden tot een keuze in type organisatie en soort rol die bij jou past. Samen met jou gaan we op zoek naar jouw baan. Wil je alvast een indruk van de beschikbare banen op dit moment? Kijk op vacatures. Staat jou droom baan er niet tussen? Geen probleem, ons netwerk is groot.

Interesse? Meld je aan. 

 

 

 

Blog & nieuws Uitgelicht
Projectperiode juni – oktober van start 24 mei 2025
Het Nationaal Energietraineeship leidt een groot netwerk van jonge toptalenten op. Een belangrijk onderdeel van… lees meer
Excursie naar Energy Transition Campus Amsterdam 18 mei 2025
Energy Transition Campus Amsterdam (ETCA) gelooft, net als het Nationaal Energietraineeship, in samenwerking. Het ETCA… lees meer
Trainees lichting 29 & 30 op bezoek bij Branderwal i.s.m. Triodos en Energeion 9 mei 2025
Duurzame stroom opwekken én gewassen telen op dezelfde grond? Het gebeurt in het dubbeldoel zonnepark… lees meer
Op bezoek bij Green Village Delft NT 27/28 2 mei 2025
Een duurzame toekomst vraagt om innovatieve ideeën en nieuwe bruikbare methoden en technieken. Op The… lees meer
Op bezoek bij Gasunie NT 27, 28 en 30 25 april 2025
Trainees aan de slag met het Energie Transitie Model (ETM) tijdens hun bezoek aan Gasunie.… lees meer