Gastspreker: Leonie van den Beuken

Blog & nieuws

Gastspreker: Leonie van den Beuken

De regio Amsterdam wordt steeds drukker en ondervindt de gevolgen van klimaatverandering en vervuiling. De vraag is dan ook hoe Amsterdam in de toekomst leefbaar blijft.

Amsterdam Smart City is een innovatieplatform waar bedrijven, kennisinstellingen, overheden en actieve bewoners actief samenwerken aan de onderwerpen energie transitie, mobiliteit, circulariteit en technologie.

Onze gastspreker Leonie van den Beuken is programma directeur van Amsterdam Smart City. Ze deelt haar ervaringen en spreekt met onze trainees over de uitdagingen waar Amsterdam voor staat. De vraag met wie en vooral hoe te komen tot oplossingen voor deze complexe vraagstukken is zeer leerzaam voor onze trainees.

Blog & nieuws Uitgelicht
Start projectperiode 30 mei 2023
Het Nationaal Energietraineeship brengt jonge talenten vanuit alle disciplines over de volle breedte van de… lees meer
Blog: Vraag het aan ChatGPT 26 mei 2023
Op zoek naar inspiratie voor dit blog besloot ik een experiment te doen. Voor het… lees meer
Hacking the Energy Sector, THE Hackathon!  19 mei 2023
Hoe krijgen we een betere representatie binnen participatie? Hoe activeren we het stille midden, en… lees meer
Het extra pakket klimaatregelingen nader bekeken – In gesprek met NVDE 15 mei 2023
Vrijdag 12 mei hebben de energie trainees van lichting 25 in Utrecht bij de Nederlandse… lees meer
Nieuwe groep trainees gestart 15 april 2023
Op vrijdag 14 april is de 8e groep energietrainees gestart! De komende 2 jaar ontvangen… lees meer