Dakdenker Stef is gestart

Blog & nieuws

Dakdenker Stef is gestart

De opgave voor de gebouwde omgeving is om in 2030 in totaal 3,4 Mton minder CO2 uit te stoten. In 2050 moeten 7 miljoen woningen en 1 miljoen gebouwen van het aardgas af zijn. Een enorme opgave! Zon op daken is de vorm van opwekking van duurzame elektriciteit waar in de samenleving en politiek-bestuurlijk het meeste draagvlak voor is. Patina Dakdenkers helpt o.a. overheden, zorginstellingen, vastgoedbeheerders en woningcorporaties om de enorme potentie van daken maximaal te benutten.

Stef Zuidervaart gaat het team van Patina versterken en zal zich focussen op verdere verduurzaming van bestaande en de ontwikkeling van nieuwe oplossingen door de inzet van realtime monitoring en het benutten van big data. Stef kijkt naast energie tevens naar zaken als circulariteit en klimaat en benut de brede kennis die hij heeft opgedaan tijdens zijn studie Future Planet Studies. We wensen Stef heel veel succes toe bij Patina en zijn blij met zijn deelname aan het Nationaal Energietraineeship.

Blog & nieuws Uitgelicht
Excursie naar Siemens: Energie Flexibiliteit 22 november 2025
Op vrijdag 21 november waren we te gast bij Siemens op een unieke locatie namelijk… lees meer
Blog Wouter Homans: Excursie naar Twence 11 november 2025
Op vrijdag 31 oktober zijn we excursie geweest naar Twence. Inhoudelijk is deze excursie enorm… lees meer
Opdrachtgevers projectperiode bekend 5 november 2025
Het Nationaal Energietraineeship leidt een groot netwerk van jonge toptalenten op. Een belangrijk onderdeel van… lees meer
Blog van Tjerk Scheepstra: bezoek aan Ministerie van Klimaat en Groene Groei 31 oktober 2025
Vrijdag 24 oktober waren alle lichtingen van het Nationaal Energie Traineeship te gast bij het… lees meer
Blog van Pim Eerden: op bezoek bij NVDE 14 oktober 2025
Vrijdagochtend 10 oktober was ik met een groep trainees van het Nationaal Energietraineeship te gast… lees meer