Benieuwd naar digitalisatie in procesindustrie? Wij ook!

Blog & nieuws

Benieuwd naar digitalisatie in procesindustrie? Wij ook!

Neem deel aan het Digital Circu(IT)s op donderdag 24 september 2020 tussen 14.00 en 15.00. Dit kennisevent wordt vanuit het Institute for Sustainable Process Technology (ISPT) in samenwerking met trainees van het Nationale bodem-, water- en energietraineeship georganiseerd. Tijdens Digital Circu(IT)s staat er één vraag centraal:

“Hoe kan de energietransitie nou het beste worden gestimuleerd?”

Aan de hand van een aantal succesvolle casussen, een expert op het gebied van digitalisatie in de voedingsprocesindustrie en ook jullie eigen input willen wij een dialoog openen door de zogenaamde goochelaar zijn trucs te laten opvoeren en uitleggen. Stuur een mailtje naar anna.enden@delen.natuurlijktalent.nl om de Zoomlink te ontvangen als je wilt deelnemen.

Blog & nieuws Uitgelicht
Feestelijk afscheid lichting april 2023 12 april 2025
In 2 jaar hebben we ze zien groeien tot zelfsturende professionals met kennis van het… lees meer
Timo en Sammie te horen in podcast ‘Waar wil ik werken?’ 9 april 2025
Waarom zou jij kiezen voor het Nationaal Energietraineeship? Sammie en Timo, 2 van onze energie-trainees,… lees meer
Kennisfestival – projectpresentaties en inspirerende gastspreker Ab Verheggen 5 april 2025
Het Nationaal Energietraineeship leidt een groot netwerk van jonge toptalenten op. Een belangrijk onderdeel van… lees meer
Nieuwe collega gezocht: Talent manager 2 april 2025
Kom jij ons team versterken? lees meer
Resultaten projectperiode in zicht 26 maart 2025
Het Nationaal Energietraineeship leidt een groot netwerk van jonge toptalenten op. Een belangrijk onderdeel van… lees meer