Springtij wordt ondersteund door Nationaal Energietraineeship

Blog & nieuws

Springtij wordt ondersteund door Nationaal Energietraineeship

Tijdens Springtij Forum 2020 werken we aan de transitiethema’s voor een duurzaam Nederland. Want juist nu is hét moment om bestuurders en politiek richting te geven naar een duurzamer Nederland. Op weg naar de verkiezingen maken we de belangrijkste agendapunten voor de verkiezingen inzichtelijk.

Cees de Wit, als Energietrainee werkzaam voor Netbeheer Nederland en Netwerk Aquathermie, ondersteunt als Co-loods de Springtij Forum 2020 organisatie bij alle voorbereidingen. Voor meer informatie en om in te schrijven klik hier.

 

 

Blog & nieuws Uitgelicht
Excursie naar Stedin – 28 & 29 21 februari 2026
Regelmatig gaan we met onze trainees op excursie en bezoeken we interessante organisaties op het… lees meer
Op bezoek bij Groningen Seaport & RWE Eemscentrale 31 januari 2026
Al ruim 100 jaar maakt RWE elektriciteit en dit doet ze op een steeds duurzamere… lees meer
Siemens Energy sluit aan bij Nationaal Energietraineeship 24 januari 2026
Siemens Energy (98.000 medewerkers, omzet 34,5 milard) is een fabrikant van energietechnologie en ontwikkelt producten… lees meer
Bas Vreugdenhil blikt terug op 2 jaar traineeship 23 januari 2026
Toen ik klaar was met mijn studie wist ik één ding zeker: ik wilde werken… lees meer
Excursie naar Siemens: Energie Flexibiliteit 22 november 2025
Op vrijdag 21 november waren we te gast bij Siemens op een unieke locatie namelijk… lees meer